Çankaya Halı Yıkama Firması

Çankaya Halı Yıkama Fabrikası İzmir'in önde gelen halı yıkama firmalarındandır. Çankaya Halı Yıkama günlük yaşamın kalıntılarını ortadan kaldırmak için profesyonel halı yıkama çözüm ortağınızdır.

0552 331 37 91
Çankaya halı yıkama

Çankaya halı yıkama

Çankaya halı yıkama Çankaya bölgemiz de hizmet vermektedir. 0552 331 3791 Halı Yıkama Fabrikası genelin de Profesyonel kurumsal firma sayısı azdır biz vergisini ödeyen işletme ruhsatlı sayılı firmalardan biriyiz.

Çankaya halı yıkama fabrikası

Halı yıkama fabrikası

Çankaya halı yıkama servis elemanlarımızca kapınızdan makbuzla teslim alınan halılarınız Yıkama Merkezimizde öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. İstisnasız her halı, toz alma işlemine tabi tutulur. Tozlarından arındırılan halılarınız, Bilgisayar destekli, tam otomatik halı yıkama makinamızda çift taraflı yıkanır.

Çankaya halı yıkama firması

Çankaya Halı Yıkama Firması

Kaliteden ödün vermeden çalışan Çankaya temizlik firması tecrübeli elemanlarıyla on yılı geçmiş mesleğinde uzmanlaşmış bir firmadır. Günümüz teknolojisine uygun halı yıkama ekipmanlarıyla halı yıkama sektöründe çağın teknolojisini yakaladık.

Çankaya Halı Yıkama

Evimizin olmazsa olmazlarından biride halılarımız. Çankaya halı yıkama her odaya renk katan ve sağladığı avantajları ile sağlığımızı koruyan halılarımız geleneklerimizden gelen özel bir miras. Bu özel miras bin bir çeşit rengi ve deseniyle evimizin en önemli dekoratif ürünlerininde başında gelmekte.

Halılarımız konusunda bu kadar duyarlı olmamız temizliği konusunda da hassas düşünmemizi gerekli kılmakta. Uzun süre boyunca pek çok toza, kire ve bunun gibi pek çok şeye katlanan halılarımızında temizliği bizim temizliğimiz kadar önemli olmakta. Bundan dolayı halıların yıkanması bir şart olarak görülmektedir.

Çankaya halı yıkama konusunda artık sıkıntı çekmeyecek. Binalar içerisinde halı yıkamanında imkânsız olduğu bu şehirde rahat etmenin tek yolu firmamız tarafından en hızlı şekilde sağlanmakta. Firmamız uzun yıllardır tecrübeli bir şekilde İzmir’ in tüm halı temizliğinden sorumlu hale gelmiş durumda. İzmir’deki çoğu kişi yaptıklarımızdaki özenede bağlı kalarak bizi tercih etmekte.

Firmamız tamamıyla otomatik makinalarla halı yıkama işlemi yapmakta. Otomatik olan makinaların elde yıkamaya göre çok daha fazla hijyenik olması artık herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Makinalarımızda son teknoloji ile sürekli olarak yenilenen ve kendini geliştiren özellikte. Böyle bir özelliğe sahip olması her değişimde daha çok hijyen ve daha kısa süre anlamına gelmekte.

Makinalarımız özel olarak halıya göre yıkama tekniği ile donatılmıştır. Yün halılar, yün karışımlı halılar, pamuk karışımlı halılar gibi her türlü halı için özel bir teknik kullanmaktadır. Halının cinsi ve boyutuna göre ilk hazırlık yapılır ve halıya uygun olan temizlik malzemesi seçimide ayrı bir şekilde yapılır. Her halının türünün farklı olması temizlik malzemelerindede farklılığa gidilmesi konusunda önemli bir koşuldur.

Makinalarımız yıkama aşamasında özel fırçalar kullanmaktadır. Fu halı fırçaları özellikle halıya zarar vermeyecek nitelikte olarak üretilmiştir. Narin halı tiplerinde dahi herhangi bir yıpranmada söz konusu olmamaktadır.

Bu yıkama aşamasından sonra durulama yani deterjandan arındırma işlemi yapılmaktadır. Bu aşamada bol miktarda tazyikli su kullanılmaktadır. Suyun bol olmasının en büyük sebebi içerisinde herhangi bir temizlik ürününün kalmaması gerektiğidir. El ile yıkamalarda genelde halı içerisinde istemedende olsa belli oranlarda deterjan kalmaktadır. Bu deterjanda hem kişilerin ayak sağlığını bozmaktadır hemde halıların ömrünü kısaltmaktadır.

Durulama aşamasından sonra hiç beklemeden bir diğer aşamaya geçilir. Bu aşama İstanbul halı yıkama konusunda herkesten farklı olduğumuzun bir diğer kanıtıdır. Firmamız halıların kuruması için oldukça hijyenik olan bir yönteme başvurur. Bu yöntemde halılarınızın kuruması için dışarısı yani açık alan değil özel odalar kullanılmaktadır. Bu özel odalar halılarınız için hijyenik şartlar göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. Bu odalarda belli bir sıcaklık sabit olarak tutulur. Bu sıcaklık hem mikroorganizma üremesini engeller hemde halıya zarar vermeden kısa yoldan kurumasını sağlar. Odanın kapalı olması ise bir diğer özel avantajdır. İletişime geçmek için tıklayın.

Daha sonra halılarınız kuruduktan sonra elemanlarımızca paketlenir ve hiç bir şekilde tekrar kirlenmeden evlerinize kadar ulaştırılır. Bu sayede halılarınızın ilk günkü temizliğinide hissetmiş olursunuz.

Firmamız bu farklılığı ile Çankaya halı yıkama konusunda en iyisidir. Bu özelliklerimiz ile her geçen gün büyümekte ve yeni ömürlük müşterilerimizi aramıza katmaktayız. Sizde firmamızın bu farklı tarzda halıyıkaması ile tanışarak ömür boyu halılarınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Halı yıkamada kaliteden yana seçiminizi kullandığınız takdirde kazanan her zaman siz olacaksınız.Artık sizde halılarınızın temizliği ile her gün gurur duyacaksınız. Hiç zorlanmadan ve kendinizi yıpranmadan artık halılarınızı bizim güvenilir tesislerimize teslim edin.