Çiğli Perde Yıkama Firması

Çiğli perde yıkama, Çiğli stor ve Çiğli zebra perdenizi yıkama konforunu sunuyor. Her perdenin yıkanıp temizlenmesi aynı şekilde olamaz. Çiğli Koltuk Yıkama Fabrikası İzmir'in önde gelen koltuk yıkama firmalarındandır. Çiğli Çiğli koltuk yıkama, koltuk ve bazı ev eşyalarınızı yerinde yıkama konforunu sunuyor.

0552 331 37 91
Çiğli halı yıkama

Çiğli stor perde yıkama

Stor Perde Yıkama, Perde Yıkama Hizmetimizin bir parçasıdır. Çiğli stor yıkama şirketi, Çiğli Halı Yıkama Fabrikası’dır. Çiğli stor yıkama firması olarak Çiğli Halı Yıkama, sizlere her zaman hizmet vermeye hazırdır. Tül perdelerin yerini alan yeni nesil perde modellerinden birisi de stor perdeler olarak karşımıza çıkıyor. Stor perdelerin kullanımının bu kadar yaygınlaşması ile birlikte stor perde temizliği de bayanların aklını kurcalayan bir konu olmakta.

Çiğli halı yıkama fabrikası

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama, Çiğli ’da adeta yeni bir sektör oluşturmuştur. Bunun en büyük nedeni stor perdelerin evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez ve bir o kadar estetik görünümünü tamamlayan dekoratif perde çeşidi olmasıdır.

Çiğli halı yıkama firması

Çiğli Stor Perde Temizliği

Stor perdelerin temizliği ortamın ferahlığı ile doğrudan alakalıdır. Bunun yanında zamanında temizlenmeyen storların ömrü kısalacak ve özellikle ipli storlar kısa zamanda deforme olacaktır. Storların ömrünü uzatmak için en az 6 ayda bir perdeler yıkanmalıdır. Böylelikle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır. Firmamız stor perde temizliği ile birlikte stordaki eksikleri de tamamlayarak kusursuz bir temizlik sunmaktadır.